BODY SLIM EFEKT – to działa !!!

 
Zwróćcie uwagę na pośladki, brzuch i uda. Efekt zabiegu BODY SLIM EFEKT i biostymulacji 
 
Dlaczego BODY SLIM EFEKT? Bo działa.
 • Jednoczesne połączenie dwóch technologii: endodermomasażu i selektywnej fali radiowej szybko i skutecznie radzi sobie ze zbita tkanka łączną w obrębie ud, jak i również brzucha (cellulit, bryczesy, boczki).
Czy rzeczywiście zobaczę efekt bezpośrednio po zabiegu? TAK 
 • Poczujesz, że Twoje ciało w miejscach, nad którymi będziemy pracować będzie rozbite i bardziej miękkie – plastyczne. Co pozwoli szybciej pozbyć się rozbitej tkanki tłuszczowej, a tym samym Tobie – uzyskać szybciej wymarzony efekt.
Dlaczego biostymulacja? JEST WSPANIAŁYM DOPEŁNIENIEM ZABIEGU BODY SLIM EFEKT.
 • Biostymulacja pobudza mięśnie do pracy, zwiększając tym samym zapotrzebowanie energetyczne organizmu, co prowadzi do szybszego spalenia rozbitej tkanki tłuszczowej.
 • Wykonując standardowe ćwiczenia fizyczne, zazwyczaj jesteśmy w stanie uruchomić i pobudzić do pracy około 50%-60% swoich włókien mięśniowych. Przy biostymulacji Ultratone pracuje 100% włókien mięśniowych.
 • Dużą zaletą biostymulacji jest to, że za jej pomocą możemy działać na mięśnie dłużej i silniej niż podczas normalnego treningu, a efekty są widoczne nawet po kilku dniach – przy bardzo intensywnej stymulacji mięśni.

  Nasze mięśnie składają się z dwóch rodzajów włókien: wolno i szybko-kurczliwych.

  Pierwsze wolniej się męczą i do pracy potrzebują tlenu (odpowiadają za długotrwałą pracę, wytrzymałość), drugie mogą pracować błyskawicznie, ale energię czerpią z procesów beztlenowych (odpowiadają za siłę i szybkość). Podczas „normalnego” treningu do pracy pobudzane są mięśnie pierwszego typu, drugiego tylko w wyjątkowych warunkach.

  Biostymulacja pobudza mięśnie w odwrotnej kolejności = czyli pobudza grupy mięśni, które są na co dzień mniej aktywne.

Więcej o biostymulacji

Zapraszam – tel 503 057 037

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera i odbierz bon 70 zł zamiast 150 zł na swój pierwszy zabieg

Szybkie i skuteczne metody. Indywidualne podejście

Zapis na listę emailową (w każdej chwili możesz się wypisać).