Biostymulacja

Aktywacja włókien mięśniowych trudnych do pobudzenia w ramach normalnych ćwiczeń fizycznych.

Biostymulacja Ultratone – elektrostymulacja inna niż wszystkie. Biostymulacja, to system pobudzania mięśni do pracy przy użyciu sygnałów elektrycznych.

Podczas terapii wybrane partie ciała podpinane są do urządzenia za pomocą hipoalergicznych, samoprzylepnych płytek. Siła impulsu ustalana jest zgodnie z odczuciami pacjenta, który ma odbierać cały zabieg jako komfortowy i przyjemny.

Dlaczego zabieg ten określa się mianem BIOstymulacji?

Dlatego, że terapia obejmuje sygnały opracowane przez czołowych neurologów (przede wszystkim prof. Gertę Vrbovą z University College London), które naśladują kształt i przebieg naturalnych impulsów, służących za system komunikacji naszym tkankom.

Dodatkowym atutem zabiegu jest powszechnie wykorzystywany w rehabilitacji sygnał o działaniu przeciwbólowym – TENS. Pozwala on na przeprowadzenie bezbolesnego zabiegu o zwiększonej efektywności, gdyż daje on możliwość zwiększenia siły pulsu bez żadnego dyskomfortu dla klienta (i te cechy odróżniają Biostymulację Ultratone od innych urządzeń o podobnym działaniu obecnych na rynku!).


Efekty zabiegu:
zmniejszenie obwodów – jeden rozmiar ubraniowy mniej
zmniejszenie cellulitu
modelowanie i kształtowanie ciała


Przeciwwskazania:
rozrusznik serca
ciąża
padaczka
zdiagnozowany nowotwór
miejscowe przeciwwskazania: zakrzepy żylne, lub zapalenie żył,

Zapisz się do newslettera i odbierz bon 70 zł zamiast 150 zł na swój pierwszy zabieg

Szybkie i skuteczne metody. Indywidualne podejście

Zapis na listę emailową (w każdej chwili możesz się wypisać).